Офіційна сторінка Жирафи Софі в Україні

(050) 464-06-40

Колись давно-давно. Народження легенди.

 

Маленька Жирафа Софі народилася 25 травня 1961 року в День Святої Софії.

 

У ті дні не було великого вибору іграшок, а серед тих, які були, зустрічалися здебільшого фігурки домашніх тварин.

 

Проте одного прекрасного дня у Франції вельмишановному монсеньйору  Рампеу (Rampeau) прийшла ідея створити іграшку у вигляді жирафи. До речі монсеньйор Рампеу ( Rampeau) був відомий тим, що вмів моделювати іграшки з каучуку, отриманого з соку дерева гевеї (каучукового дерева). Екзотична постать жирафи стала першим представником дикої природи на європейському ринку іграшок, а її розмір і форма ідеально підходили для маленьких дитячих рученят. 

 

Виробництво іграшки почалося у четвер, 25 травня 1961 року, в день Святої Софії, і саме тому вона отримала своє чарівне ім’я Софі. Сьогодні Жирафа Софі виглядає точнісінько, як колись у 1961 році.

 

Створення Жирафи Софі було беззаперечним успіхом. З перших днів своєї появи Жирафа Софі полонила серця молодих матерів та стала незамінним другом для їх дітей. Мами одразу ж помітили, що лише їй під силу зупинити дитячий плач під час перших симптомів прорізування зубів.

 

Переходячи з уст в уста, слава про Жирафу Софі ширилася Європою і всім світом. З того часу покоління за поколіннями виростали діти, яким припав до душі особливий «голос» Жирафи Софі, який можна почути при найлегшому стиканні. 

 

Компанія Vulli , заснована в місті Руміллі, Верхня Савойя (регіон Франції), протягом десятиліть продовжує дбайливо берегти таємницю створення цієї унікальної іграшки. Жирафа Софі до сьогодні виготовляється традиційним способом вручну із натурального каучуку (латексу), отриманого з соку дерева гевеї. 

 

Як створюють Жирафу Софі можна подивитися у цьому відео.

 
© Офіційна сторінка Жирафа Софі в Україні |
[profiler]
Memory usage: real: 2097152, emalloc: 5861976
Code Profiler Time Cnt Emalloc RealMem