Офіційна сторінка Жирафи Софі в Україні

(050) 464-06-40

Заснована в 1945 році компанія Vulli SA спочатку спеціалізувалась на створенні механічних дитячих іграшок. Все суттєво змінилося після створення Жирафи Софі в 1961 році і пожежі на фабриці в 1964 році. Нові, перебудовані потужності фабрики працювали над виготовленням повної лінії іграшок та інших товарів для дітей, що враховує всі потреби дитини з першого дня життя до трьох років. Компанія і досі розташована в місті Руміллі у Франції, в якому і з’явилась на світ найвідоміша її іграшка Жирафа Софі.

Через 50 років з моменту створення Жирафи Софі компанія є одним з визнаних у всьому світі виробників іграшок, призначених для дітей з першого дня життя. За цей час було продано більш ніж 50 млн. іграшок Жирафа Софі більш ніж в 40 країнах світу.

Унікальність Жирафи Софі полягає в тому, що вона розвиває всі органи відчуття у дитини з перших днів життя.

Зір: до 3-х місяців дитина може розрізняти тільки контрастні предмети, тому плямки карамельного кольору по всьому тілу Жирафи Софі привертають увагу малюка і стимулюють зір.

Слух: приємний і оригінальний звук, який видає Жирафа Софі навіть при легкому стисканні, стимулюю слух дитини і допомагає їй зрозуміти зв'язок між причиною й наслідком своїх дій.

Смак: Жирафа Софі виготовлена з матеріалу, який не завдає шкоди здоров’ю завдяки натуральному каучуку і харчовим барвникам (Прим.: каучук, який використовується для виготовлення продукції Vulli, отриманий з дерева гевея (каучукове дерево), що росте в Малайзії. Латекс, який в рідкому вигляді сочиться з-під кори дерева, збирається і нагрівається по спеціальній технології. Каучук (латекс) є природнім, міцним і водостійким матеріалом, ніжним на дотик та має приємний аромат). До того ж її текстура та різні частини тіла (вуха, ріжки та ніжки) ідеально підходять для жування, щоб полегшити біль в яснах малюка, коли в нього починають різатися зуби.

Дотик: м’яка текстура Жирафи Софі схожа на текстуру шкіри, дотик до неї стимулює розвиток правильних фізіологічних і емоційних реакцій, заспокоює дитину і сприяє здоровому сну. Запах: завдяки особливому аромату натурального каучуку Жирафу Софі малюк легко впізнає її серед інших іграшок.

Моторика: розмір Жирафи Софі (18 см) ідеально підходить для маленьких дитячих рученят і розвитку перших навичок тримання. Іграшка дуже легка, а довга шия та ніжки дозволяють малюкам без особливих зусиль тримати її в руках.

 Жирафа Софі виготовляється в результаті 14-ти ручних маніпуляцій під жорстким контролем якості, без використання фталатів та полівінілхлоридів.

Кожна іграшка має індивідуальний лазерний код. В цьому відео ви можете побачити весь процес виготовлення цієї унікальної іграшки.

 Тисячі батьків у всьому світі довірили Жирафі Софі розвиток своїх дітей з першого дня життя. На ній зупинили свій вибір і безліч зіркових матусь: Мадонна, Сандра Баллок, Ніколь Річчі, Дженіфер Лопес, Холлі Беррі, Міла Йовович, Кейт Хадсон, Торі Спеллінг та багато інших. 

Вона постійно входить в трійку лідерів продажу в США серед всіх іграшок на amazon.com. Навіть Марта Стюарт присвятила їй один із сюжетів свого шоу.

Жирафа Софі є призером і переможцем багатьох рейтингів дитячих іграшок в Європі і США, зокрема, їй належить перше місце в номінації «Найкраща іграшка для дитини віком від 6 до 12 місяців» премії «Практичні аспекти вагітності і виховання дитини», США (Practical Parenting & Pregnancy) 2011/2012.

Бренд Escada Couture створив до п’ятдесятирічного ювілею для Жирафи Софі сукню для червоної доріжки Канського кінофестивалю, яка була присіячена Софі Лорен.

Все більше зіркових батьків в Україні віддають перевагу Жирафі Софі, серед них шоумен та телеведучій Анатолій Анатоліч та учасниця Євробачення співачка Alyosha. Журнал ELLE Україна у грудні 2013 року рекомендував своїм читачам Жирафу Софі у рубриці «Краса».

© Офіційна сторінка Жирафа Софі в Україні |
[profiler]
Memory usage: real: 4194304, emalloc: 5873592
Code Profiler Time Cnt Emalloc RealMem